BT Denetimi ve Siber Güvenlikte Kariyer 2020

Ücretsiz Kayıt için tıklayınız 

 

Değerli Öğrenciler,
Sektörle adım atma Big Four Şirket Ortakları ve Kıdemli Müdürlerle tanışmak, soru sormak staj imkanları kazanmanız için bir etkinlik organize ediyoruz
Bu etkinlikte ISACA Istanbul Chapter ile birlikte öğrencilere siber güvenliğin kurumsal boyutundaki en önemli başlıklardan biri olan "DENETİM" ile tanıştırmayı hedefliyoruz.
Siber güvenlik ve BT denetiminde kariyer olanakları nelerdir?
Bu sektörde çalışmak isteyen öğrencileri neler bekliyor?
Siber güvenliğin yöneticilik kariyeri yapmak isteyenler için anlamı nedir?
Siber güvenlik sadece mühendislik okuyanların uzmanlaşacağı bir alan mı?
ISACA (Information Systems Audit and Control Association) Denetim alanında kariyer yapmayı hedefleyen gençlere nasıl yardımcı oluyor?
PWC, KPMG, Deloitte ve E&Y Firmalarında staj ve kısmi zamanlı çalışma ve kariyer imkanları neler?
Bu soruların cevaplarını ve daha fazlasını, sektörde çalışan değerli isimlerden dinlemek isteyen öğrencilerimizi Boğaziçi Üniversitesi'nde 2 gün boyunca düzenlenecek olan etkinliğimize bekliyoruz.

Sektör hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, tecrübeleri dinlemek, fırsatları keşfetmek, aklınızdaki sorulara cevap bulmak ve çok daha fazlası için 3-4 Mart tarihinde düzenlenecek olan etkinliğe tüm öğrencilerimiz davetlidir.

Katılım ücretsizdir.

Etkinliğin her iki gününe katılan öğrenciler PWC, KPMG, Deloitte ve E&Y" firmalarınca düzenlenecek "case study" çalışmalarıyla öğrendiklerini pekiştirecekler. Başarılı öğrenciler kontenjan dahilinde staj imkanı bulacaktır.

Etkinlik Yeri:

Bogaziçi Üniversitesi
Kuzey Kampüs
New Hall Binası 101 nolu salon
Bebek, İstanbul, 34342
Turkey

DESTEKLEYENLER: